HIKOKI Dłuto płaskie szerokie przecinak HEX30 75x410mm 751545
DŁUTO DO ZDZIERANIA 75 x 410 MM – SZEŚCIOKĄTNE 30 MM – DO MŁOTÓW WYBURZENIOWYCH
HIKOKI 751545
Opis produktu:
- Profesjonalne dłuto do zdzierania o wymiarach 75 x 410 mm z sześciokątnym trzonkiem 30 mm to niezastąpione narzędzie do szybkiego i skutecznego usuwania materiału na dużą skalę.
- Szeroka końcówka o szerokości 75 mm pozwala na sprawne zdzieranie tynków, jastrychów, klejów, farb oraz innych warstw wykończeniowych z różnych powierzchni.
- Wykonane z wysokiej jakości stali narzędzie cechuje się wyjątkową trwałością i odpornością na intensywną eksploatację.
Najważniejsze cechy produktu:
- Długość całkowita: 410 mm
- Szerokość robocza: 75 mm
- Rodzaj trzonka: sześciokątny 30 mm – idealna współpraca z młotami wyburzeniowymi
- Zastosowanie: do zdzierania tynków, jastrychów, resztek kleju, farb, warstw wykończeniowych
- Konstrukcja: masywna, odporna na odkształcenia, przeznaczona do intensywnej pracy
- Materiał: stal hartowana – wysoka trwałość i odporność na zużycie
Kompatybilność:
- Pasuje do młotów wyburzeniowych marek HiKOKI / Hitachi (H65SB, H65SB2, H65SC, H70SA) oraz wielu modeli innych producentów, takich jak Makita czy Ryobi, wyposażonych w sześciokątny uchwyt 30 mm.
Zastosowanie:
- Szybkie usuwanie tynku i zapraw
- Zdzieranie warstw podłogowych i resztek jastrychu
- Czyszczenie powierzchni betonowych i murów
- Prace remontowo-budowlane na dużych powierzchniach
Dlaczego warto wybrać produkty marki HIKOKI
- Koki Holding Co., Ltd. (dawniej Hitachi Koki) to jeden z największych światowych producentów elektronarzędzi.
- Hikoki to marka elektronarzędzi przeznaczona dla segmentu profesjonalistów. Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie doskonałe parametry techniczne oraz niezawodność.
- Elektronarzędzia naszej firmy doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy
HIKOKI
HIKOKI
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5